Enterosgel

 

Okolo Enterosgelu panuje mnoho dohadů a je okolo něj dosud několik zdánlivých záhad. Je to pravděpodobně zapřičiněno tím, že v lidském těle prostě všechno souvisí se vším.

Naše tělo to ví, resp. se tím přirozeně řídí, ale my to bohužel většinou pouze jen přehlížíme, anebo jen bezduše registrujeme.

Proto jsou k dispozici zcela zdánlivě nevysvětlitelné výsledky spojené s užíváním Enterosgelu, jako např. zmizení leta trvající úporné migrény, vymizení křečové žíly (měla být uskutečněna operace a operatér v podstatě neměl do čeho říznout...), regenerace alkoholem poškozených jater tak, že lékařský verdikt po užívání Enterosgelu zněl: "nechápu to" a mnoho dalších.

Speciálním, ale hodně širokým oddílem jsou rovněž alergie a s nimi i související alergické kožní projevy.

 

Domníváme se, že všechny tyto těžko vysvětlitelné, a mnohdy ohromující výsledky, které se objevují s užíváním Enterosgelu, tkví právě v jeho jedinečné schopnosti - a to - vázat na sebe škodlivé látky (a dokonce i některé patogenní bakterie !) a odvést je z těla ven, aniž by nějakým způsobem do lidského organismu zasahoval.

Enterosgel lze přirovnat jeho funkcí k suchému zipu. Co se do jeho pórů přichytí, to tam zůstane již navždy.

A co musíme na Enterosgelu velice ocenit: Je to prostředek, který je zcela naprosto bezpečný, nemůžeme si s ním nijak uškodit a ani ublížit.

Při svých pokusech o likvidaci nejrůznějších zdravotních obtíží nemusíme mít sebemenší obavu. Enterosgel prostě projde naším tělem, aniž by ze zažívacího traktu jakkoli vstupoval dovnitř do našeho organismu, nevstřebává se.

Naopak. Ze zažívacího traktu odebere veškeré jedovaté látky, zplodiny látkové výměny, alkohol, drogy, těžké kovy a radioaktivní látky... a potom opustí naše tělo se stolicí tou nejpřirozenější cestou.

Dávkování: na základě našich dlouholetých zkušeností doporučujeme gel řádně rozmíchat v hrnku (250ml) vody, po vypití doporučujeme zapít tuto dávku ještě 500ml vody. Když tak neučiníte, hrozí vám, hlavně ze začátku užívání Enterosgelu, zácpa.

Rovněž doporučujeme, na rozdíl od výrobce, enterosgel užít NEJMÉNĚ 4 hodiny po a před jídlem a od užití léků. Jistě nalézáte jistou diskrepanci v souvislostech se stravovacími návyky, nicméně pro optimální funkci Enterosgelu je ale toto časové schema optimální a doporučujem tomuto podřídit i časový rozvrh stravování.

Také doporučujeme užívat Enterosgel při cílené léčbě rovněž v souladu s orgánovými hodinami. Tak například při léčbě jaterních nedostatečností je nejvhodnější brát poslední dávku co nejpozději v noci, optimálně po 01,00hod.

Enterosgel není podle našich zkušeností prostředkem, který odvede svoji práci na první pokus. Je to prostředek, jehož výsledky se dostavují až po delší době. Buďte proto prosím trpěliví.

Máme "pacientku" v Itálii, která začala užívat Enterosgel na prvotní problémy s alergiemi, a až po 4 měsících se jí začaly alergické projevy ztrácet. Navíc potom začala extrémně hubnout (ze 120kg na 90.... stále to probíhá...), aniž by se však o to jakkoli snažila. V současnosti jsou její alergické projevy naprosto pasé, Enterosgel dále užívá jen pro jeho hubnoucí efekt.

Proto prosím vydržte  se svými záměry a my vám při tom budeme držet palce.

 

Diskusní téma: Enterosgel

Datum 12.06.2012

Vložil marie

Titulek re re re

Odpovědět

dvaapul roku beru kazdy den prasky na alergii neznameho puvodu.mohl by pomoci Esterosgel

Datum 17.10.2011

Vložil Zdenek

Titulek candida

Odpovědět

Dobrý den,pomůže Enterosgel zbavit se plísně Candida ve střevním traktu?Děkuji za odpověď.

Datum 06.11.2011

Vložil webmaster

Titulek Re: candida

Odpovědět

Ano, výrobce uvádí doslova, že, cituji: "Enterosgel ničí patogenní mikroflóru žaludečního a střevního traktu a sorbuje patogeny: salmonely, shigelly, klebsielly a další gramnegativní a grampozitivní mikroorganizmy a plísně rodu Candida."

Datum 05.10.2011

Vložil Marek

Titulek Enterohepatální cyklus

Odpovědět

co je to prosím?

Datum 20.11.2013

Vložil Hana

Titulek Re: Enterohepatální cyklus

Odpovědět

odpadní látky z jater /hepar/ jdou do střev /enetron/ a tam, pokud je nevychytá Enterosgel, se vstřebají částečně zpátky do krve a zase dělají paseku.. a tak dokola.. to je ve zkratce enterohepatální cyklus :)

Datum 31.08.2011

Vložil Laďka

Titulek čas

Odpovědět

Není mi jasné 4 hodiny po a 4 hodiny před jídlem, dobrá dieta.

Datum 27.09.2011

Vložil webmaster

Titulek Re: čas

Odpovědět

Ano, je to opravdu tak.
Dost dobrá dieta.
Je to ale naše zkušenost, kterou vám předkládáme a nikoho do ní nechceme "cpát".
Prostě a stručně: když je v zažívacím traktu Enterosgel, tak by "okolo" nemělo být nic jiného. A když shodou okolností je, tak důsledkem je to, že Enterosgel do svých pórů může absorbovat některé z přítomných živin, vitamínů, ...atd.
On nepozná, co je "užitečné" a co je "škodlivé", on pouze absorbuje do sebe látky o určité molekulové velikosti, které jsou v tu dobu přítomné. Proto je důležité, aby zažívací trakt v době užití Enterosgelu byl co nejčistší.

Datum 21.01.2012

Vložil Kamila

Titulek Re: Re: čas

Odpovědět

můžu ho tedy užívat na noc???4hod po jídle???

Datum 06.03.2012

Vložil Karel B.

Titulek Re: Re: čas

Odpovědět

Dobrý den, já jsem se dočetla, že Enterosgel právě umí rozpoznat, co je pro tělo dobré a co není.. zde podrobně..https://www.enterosgel.eu/cz/co-je-to-enterosgel/ Podle mých zkušeností funguje velice dobře, ale užíval jsem jej zatím jen na dlouhodobý průjem. Karel B.

Datum 06.03.2012

Vložil Karel B.

Titulek Re: Re: Re: čas

Odpovědět

dočetl..promiňte