Jsme rodinná firma a jsme na trhu od června 2011 a za tu dobu jsme již odbavili pár zákazníků. 

Náš e-shop ještě před pár lety poskytoval ke každému produktu podrobné informace - co a jak a s čím jak zacházet, jak používat a jak dávkovat. 

Díky Bruseli a zákonům, které nám do cesty postavila naše probruselská jelita, si musíte nyní informace, bohužel, dohledat sami někde jinde v prostoru internetu. Díky servilnímu úředníku a pomstychtivému udavači, kterému jsme nemohli podat informace, zrovna tak jako nyní je nemůžeme podat vám všem.

 

Řečí úředníků: "obdrželi jsme PODNĚT a i kdyby byl anonymní, musíme jej prošetřit". 

Abyste rozuměli: soudruzi obdrželi UDÁNÍ, které MUSÍ PROŠETŘIT.

 A takto to již pár let zcela spolehlivě funguje. 

 

Vlastně, v našem případě, to bylo trochu jinak. Zcela konkrétně to byla paní, která tehdy kupovala koloidní zlato. Chudák, pravděpodobně nebyla schopna si informace najít sama a žádala je s nebývalou naléhavostí od nás. Ta paní byla opravdu k politování, pravděpodobně si předem od nás koupila něco, o čem vůbec nic nevěděla. Požadovanou informaci, jsem jí sice, s nějakým ne zrovna malým rizikem mohl dát, ale vzhledem k naléhavosti v jejím hlase jsem se tehdy domníval, že jde o udavačskou provokaci.

I to jsme se totiž při jedné ze soudružských kontrol z naší milované SZPI dozvěděli, že mají údajně nastrčené provokatéry, kteří po telefonu požadují právě to, co nesmíme udělat - podat požadované informace. Důkazním materiálem potom údajně má být samotná nahrávka rozhovoru.

Návody pro ty, kteří si nevědí rady s vyhledáváním informací na internetu naleznete zde. Stačí si vybrat z velkého počtu návodů, který je ten pravý a hlavně ten, který vám je srozumitelný a je pro vás realizovatelný na základě vašich schopností a znalostí.

Nedejte se a snažte se najít na internetu informace, které vám nesmíme podat. Doba je navíc taková, že s jistotou lze říci, že bude ještě daleko hůře. Režim se nás všechny snaží sešroubovat shora, zdola, zprava i zleva, zepředu i zezadu. Naučte se prosím starat se sami o sebe. Nikdo to za vás v drtivém množství případů neudělá. Vřele doporučuji hledat na zahraničních stránkách, kde bývá informací mnohokrát více a mnohem podrobnějších, než na českých. Ověřujte si správnost informací srovnáním s informacemi z více míst. 

Již soudruh Vladimír Iljič říkal: "Důvěřuj, ale prověřuj!". 

Tak na internetu toto u důležitých informací platí dvěstěkrát. Velice se nám osvědčilo probírat se vědeckými studiemi, kterých je na internetu ke každé oblasti zájmu dostatečně velké množství. Bohužel, ponejvíce v cizích jazycích.

Máme v nabídce zcela jistě "poklady", které nenaleznete nikde po celém Česku. Nikde jinde, než u nás. Jeden za všechny - Dichloracetát (DCA). Mocná to chemická látka, která by šla na dračku, kdyby lidé vůbec tušili...

Nejhorší na tom je, že vám nemůžeme ani poskytnout informaci prostřednictvím přímého odkazu na stránky, kde byste se dozvěděli více.  

A nenechte se mýlit. Z našeho pohledu je i voda chemická látka. Není ale zcela bez zajímavosti, že ta samá voda (např. pod názvem Aqua purificata) je rovněž součástí některých léčiv, je to tedy zároveň i pomocná látka, která je součástí léčiva. Nutno podotknout, že my jsme ale tento chaos nezavedli. Máme dokonce podezření, že je zcela úmyslný. 

Prase aby se v tom vyznalo, cože to za zákony přichází z Brusele.

Ta skutečnost, že vám nesmíme sdělit, k čemu se co používá a také protože lidé nejsou zvyklí pátrat po internetu po svých potřebách a cílech, má za důsledek to, že není po těchto "pokladech" zcela logicky až tak velká poptávka. Škoda.

Škoda ale hlavně pro ty potřebné.

I když jsme byli současným režimem takto těžce poškozeni, snažíme se držet zavedený sortiment a pokračujeme za velice ztížených podmínek dále v jeho rozšiřování. 

Za ta léta perzekuce jsme takto odbavili mnoho zákazníků, kteří u nás nalezli to, co hledali.

 

Přejeme vám, aby jste podlehli touze hledat pravdu ...a také ji nalezli.

20.5.2019

Anketa

Budete se na naše stránky v budoucnu vracet?

Celkový počet hlasů: 270