Jsme rodinná firma a jsme na trhu od června 2011 a za tu dobu jsme již odbavili pár zákazníků.
Náš e-shop ještě před pár lety poskytoval ke každému produktu podrobné informace - co a jak a s čím jak zacházet, jak používat, jak dávkovat, atd.
Díky Bruseli a zákonům, které nám do cesty postavila naše probruselská jelita, si musíte nyní informace, bohužel, dohledat sami někde jinde v prostoru internetu.
To vše díky servilnímu úředníku a pomstychtivému udavači, kterému jsme nesměli podat informace. zrovna tak, jako je nyní nesmíme podat právě vám.
Řečí úředníků: "obdrželi jsme PODNĚT a i kdyby byl anonymní, musíme jej prošetřit".
Abyste rozuměli: soudruzi obdrželi ANONYMNÍ UDÁNÍ, které MUSÍ PROŠETŘIT.
A takto to již pár let v této společnosti zcela spolehlivě funguje.
A máme-li vám říci to, co si přesně myslíme, tak podle nás jde o cílenou likvidaci drobných podnikatelů a zvláště těch, jejichž činnost je solí v oku těch mocných. Tím mám na mysli v našem případě zcela konkrétně farmaceutickou lobby.
V našem případě byla udavačem - a zároveň téměř naším likvidátorem paní, která tehdy kupovala koloidní zlato. Velice dobře se na ní pamatuji.
Chudák, pravděpodobně nebyla schopna si informace najít sama a žádala je, s nebývalou naléhavostí v hlase, dodatečně od nás - po telefonu.
Ta paní byla opravdu k politování. Koupila si od nás něco, o čem vůbec nic nevěděla. Požadovanou informaci, jsem jí sice, s nějakým ne zrovna malým rizikem mohl dát, ale vzhledem k naléhavosti v jejím hlase jsem se tehdy domníval, že jde o udavačskou provokaci a podat informaci jsem jí odmítl.
Následovala krutá represe ze strany SZPI, takže jsme byli nuceni předělat náš e-shop na prodej chemických látek.
I to jsme se totiž při jedné ze soudružských kontrol z naší milované SZPI dozvěděli, že mají údajně nastrčené provokatéry, kteří po telefonu požadují právě to, co nesmíme udělat, to jest - požadují, abychom podali specifickou informaci o léčivých účincích předmětných látek.
Důkazním materiálem potom údajně má být samotná nahrávka rozhovoru.
Návody pro ty, kteří si nevědí rady s vyhledáváním informací na internetu naleznete např. zde. Stačí si vybrat z velkého počtu návodů, který je ten pravý, a hlavně ten, který vám je srozumitelný a je pro vás realizovatelný na základě vašich schopností a znalostí.
Nedejte se a snažte se najít na internetu informace, které vám nesmíme podat. Doba je navíc taková, že s jistotou lze říci, že bude ještě daleko hůře. Režim se nás všechny snaží sešroubovat shora, zdola, zprava i zleva, zepředu i zezadu. Naučte se prosím starat se sami o sebe. Nikdo to za vás, v drtivém množství případů, neudělá. Vřele doporučuji hledat na zahraničních stránkách, kde bývá informací mnohokrát více a mnohem podrobnějších, než na českých. Ověřujte si správnost informací srovnáním s informacemi z více míst.
Již soudruh Vladimír Iljič říkal: "Důvěřuj, ale prověřuj!".
Tak na internetu toto u důležitých informací platí tisíckrát. Velice se nám také osvědčilo probírat se vědeckými studiemi, kterých je na internetu ke každé oblasti zájmu dostatečně velké množství. Bohužel, ponejvíce v cizích jazycích.
Univerzální a jednoduchý návod na vyhledávání vlastností produktů všeobecně spočívá při vyhledávání informací v použití těch správných klíčových slov:
1. slovo: název produktu (např. DCA, v případě některých produktů je někdy třeba zadat alespoň část jeho plného, nezkráceného názvu, zde tedy dichloracetát, dichloracetate, дихлорацетат)
2. slovo: "účinky", nebo "dávkování"(bez uvozovek) a to podle toho, kterou z informací o produktu požadujete. V případě, že požadujete informaci ze zahraničních stránek, vypisujete všechna slova v příslušném jazyce.
Do svého vyhledávače tedy zadáte pro výše uvedený produkt následující slova: "dca dávkování", pro výsledky v cizím jazyce pak třeba: "dca dosage", a třeba také "дихлорацетат дозировка" (vše bez uvozovek a lze malým písmem).
Některé výrazy mají ve slovníku v daném jazyce uvedených více výrazů, které však, jako cizinci, neumíme mnohdy od sebe nějak odlišit, co se týká jak přesného významu, tak i vhodnosti použití. Vyzkoušejte všechny, některé dají velký výsledek, některé minimální, či žádný. Nicméně, velký výsledek může být mnohdy zcela zavádějící, viz jeden příklad za všechny:
Pro výraz "dávkování" uvádí mnou používaný slovník pro ruštinu výrazy "дозировка", "дозирование", "расфасовка" a "питание".
Pro co nejkomplexnější vyhledávání potom do vyhledávače zadáváme první slovo v kombinaci s nalezenými výrazy v daném jazyku. Po zadání vidíme pro zadané kombinace následující výsledky (pro vyhledávač Google):
Pro slovní dvojici "дца дозировка" bylo nalezeno asi 36.500 výsledků (odkazů do ruských stránek),
pro slovní dvojici "дца дозирование" bylo nalezeno asi 9.460 výsledků (odkazů do ruských stránek),
pro slovní dvojici " дца расфасовка" bylo nalezeno asi 2.550.000 výsledků (odkazů do ruských stránek) a
pro slovní dvojici "дца питание" bylo nalezeno asi 31.300.000 výsledků.
Při detailním prohlížení výsledků vidíme, že pro předposlední slovní dvojici byly nalezeny výsledky, které jsou sice v ruštině, ale neodpovídají hledanému zadání. Z našeho hledislka vyhledávač našel nesmysly a není důvod se tímto výpisem odkazů vůbec zabývat.
Při prohlížení výsledků pro poslední slovní dvojici vidíme, že tato slovní dvojice se v ruštině patrně vůbec pohromadě nevyskytuje. Vyhledávač jednoznačně ukončil vyhledávání v ruských stránkách s nulovým výsledkem a začal prohledávat jiné, než ruské stránky - z našeho hlediska tak vypisuje opět nesmysly.
V úvahu tak připadají pouze první dvě slovní dvojice a počet nalezených výsledků (odkazů) je celkem asi 46.000, dále se orientujeme podle krátkých popisků pod jednotlivými odkazy, kde jsou zadaná klíčová slova uvedena v souvislostech. Zde můžete poměrně dobře odhadnout, zda se daný odkaz týká vašeho zájmu hledání a stojí to za to jej vůbec otevřít.
A že nevíte, jak psát v azbuce, anebo v jiných abecedách? Zde máte univerzální nástroj, který je konkrétně v tomto odkazu nastaven na psaní v azbuce: https://www.lexilogos.com/keyboard/russian.htm
Proč o tom všem ale vůbec píši.
Máme totiž v nabídce "poklady", které nenaleznete nikde po celém Česku. Nikde jinde, než u nás. Jeden za všechny - je to právě DCA - Dichloracetát. Mocná to chemická látka, která by šla na dračku, kdyby lidé vůbec tušili...
Nejhorší na tom je, že vám nemůžeme poskytnout informaci ani prostřednictvím přímého odkazu na stránky, kde byste se dozvěděli více.
Takže kdo hledá, najde.
A je tu ještě jedna velice zajímavá okolnost, na kterou bychom vás chtěli upozornit.
Nenechte se totiž mýlit. Z našeho úhlu pohledu může být voda totiž nejen potravina, ale i chemická látka. A není ale zcela bez zajímavosti, že ta samá voda (např. pod názvem Aqua purificata) je také součástí některých léčiv, je to tedy zároveň i pomocná látka, která je součástí léčiva a je takto vedena i v Českém lékopisu.
Na tomto místě si dovolím též upozornit, že voda může být zároveň i jed.
Další, zcela spolehlivý jed máme v každé kuchyni. Vpravte do sebe jakýmkoli způsobem 200g kuchyňské soli (cca. 4 polévkové lžíce s kopečkem) a čeká vás, během dalších čtyř dnů, velice bolestivá smrt v důsledku totálního osmotického rozvratu organismu.
V případě šafránu se dokonce uvádí letální (smrtelná) dávka 10g.
Takže tedy. Polkněte v klidu 10g potraviny a máte v podstatě vymalováno.
Nutno ale podotknout, že my jsme tento chaos nezavedli.
Máme však veliké podezření, že je zcela úmyslný. Všímáme-li si věcí, které se dějí okolo nás a nejsou to rozhodně pouze nesprávně zakřivené banány, tradiční pomazánkové, anebo lihovina s plachetnicí.
Máme zde totiž také poměrně odvážné a velice inspirující Usnesení Evropského Parlamentu o nových výzvách pro cirkus jako součást evropské kultury.
A to snad hovoří za vše.
Pro jistotu se ani neodvažujeme domyslet, který že to Cirkus vlastně mají soudruzi přesně na mysli...
Co k tomu dodat závěrem? Prase aby se v tom vyznalo, cože to za zákony přichází z Brusele.
Ta skutečnost, že vám nesmíme sdělit, k čemu se co používá a také protože lidé nejsou zvyklí pátrat po internetu po svých potřebách a cílech, má za důsledek to, že není po těchto našich "pokladech" zcela logicky až tak velká poptávka.
Škoda.
Škoda ale hlavně pro ty potřebné.
I když jsme byli současným režimem takto těžce poškozeni, snažíme se držet zavedený sortiment a pokračujeme za velice ztížených podmínek dále v jeho pomalém rozšiřování.
Za ta léta perzekuce jsme takto odbavili mnoho zákazníků, kteří u nás nalezli to, co hledali.
Přejeme vám, aby jste i vy podlehli touze hledat pravdu ...a také, abyste ji nalezli.
20.5.2019
Anketa
Budete se na naše stránky v budoucnu vracet?
Celkový počet hlasů: 665