Enterosgel

 

Okolo Enterosgelu panuje mnoho dohadů a je okolo něj dosud několik zdánlivých záhad. Je to pravděpodobně zapřičiněno tím, že v lidském těle prostě všechno souvisí se vším.

Naše tělo to ví, resp. se tím přirozeně řídí, ale my to bohužel většinou pouze jen přehlížíme, anebo jen bezduše registrujeme.

Proto jsou k dispozici zcela zdánlivě nevysvětlitelné výsledky spojené s užíváním Enterosgelu, jako např. zmizení leta trvající úporné migrény, vymizení křečové žíly (měla být uskutečněna operace a operatér v podstatě neměl do čeho říznout...), regenerace alkoholem poškozených jater tak, že lékařský verdikt po užívání Enterosgelu zněl: "nechápu to" a mnoho dalších.

Speciálním, ale hodně širokým oddílem jsou rovněž alergie a s nimi i související alergické kožní projevy.

 

Domníváme se, že všechny tyto těžko vysvětlitelné, a mnohdy ohromující výsledky, které se objevují s užíváním Enterosgelu, tkví právě v jeho jedinečné schopnosti - a to - vázat na sebe škodlivé látky (a dokonce i některé patogenní bakterie !) a odvést je z těla ven, aniž by nějakým způsobem do lidského organismu zasahoval.

Enterosgel lze přirovnat jeho funkcí k suchému zipu. Co se do jeho pórů přichytí, to tam zůstane již navždy.

A co musíme na Enterosgelu velice ocenit: Je to prostředek, který je zcela naprosto bezpečný, nemůžeme si s ním nijak uškodit a ani ublížit.

Při svých pokusech o likvidaci nejrůznějších zdravotních obtíží nemusíme mít sebemenší obavu. Enterosgel prostě projde naším tělem, aniž by ze zažívacího traktu jakkoli vstupoval dovnitř do našeho organismu, nevstřebává se.

Naopak. Ze zažívacího traktu odebere veškeré jedovaté látky, zplodiny látkové výměny, alkohol, drogy, těžké kovy a radioaktivní látky... a potom opustí naše tělo se stolicí tou nejpřirozenější cestou.

Dávkování: na základě našich dlouholetých zkušeností doporučujeme gel řádně rozmíchat v hrnku (250ml) vody, po vypití doporučujeme zapít tuto dávku ještě 500ml vody. Když tak neučiníte, hrozí vám, hlavně ze začátku užívání Enterosgelu, zácpa.

Rovněž doporučujeme, na rozdíl od výrobce, enterosgel užít NEJMÉNĚ 4 hodiny po a před jídlem a od užití léků. Jistě nalézáte jistou diskrepanci v souvislostech se stravovacími návyky, nicméně pro optimální funkci Enterosgelu je ale toto časové schema optimální a doporučujem tomuto podřídit i časový rozvrh stravování.

Také doporučujeme užívat Enterosgel při cílené léčbě rovněž v souladu s orgánovými hodinami. Tak například při léčbě jaterních nedostatečností je nejvhodnější brát poslední dávku co nejpozději v noci, optimálně po 01,00hod.

Enterosgel není podle našich zkušeností prostředkem, který odvede svoji práci na první pokus. Je to prostředek, jehož výsledky se dostavují až po delší době. Buďte proto prosím trpěliví.

Máme "pacientku" v Itálii, která začala užívat Enterosgel na prvotní problémy s alergiemi, a až po 4 měsících se jí začaly alergické projevy ztrácet. Navíc potom začala extrémně hubnout (ze 120kg na 90.... stále to probíhá...), aniž by se však o to jakkoli snažila. V současnosti jsou její alergické projevy naprosto pasé, Enterosgel dále užívá jen pro jeho hubnoucí efekt.

Proto prosím vydržte  se svými záměry a my vám při tom budeme držet palce.

 

Diskusní téma: Enterosgel

Datum 15.01.2014

Vložil vlado

Titulek sanogel

Odpovědět

sanogel a enterosgel je to iste? Možem byť uživanie rano 4hod pred jedlom a vecer 4hod po jedle ?

Datum 12.12.2013

Vložil Alex

Titulek Akné

Odpovědět

Prosím, má někdo zkušenosti s tímto lékem na akné? Bohužel nic moc mi nezabírá ,je mi skoro 40 a nevím, jestli si mám kupovat krémy na akné nebo na vrásky:-)..už jsem skoro zoufalá. Poraďte. Děkuju

Datum 13.12.2013

Vložil Iveta

Titulek Re: Akné

Odpovědět

Beru Enterosgel asi 10 dnů pouze ráno, koupila jsem ho kvůli akné v 50 letech. Změnila jsem kosmetičku, je nutné 1x měsíčně mechanické čištěni, používá galvanickou žehličku, podstoupila jsem fototerapii přístrojem IPL. Po týdnu úžasné výsledky.

Datum 23.11.2013

Vložil Kateřina

Titulek věková hranice

Odpovědět

Dobrý den,má užívání Enterosgelu spodní věkovou hranici? Zamýšlela bych ho koupit pro svého 10 letého syna.Děkuji

Datum 19.12.2013

Vložil František

Titulek Re: věková hranice

Odpovědět

Enterosgel mohou i novorozenci, nevstřebává se do organizmu, je velice bezpečný.

Datum 17.03.2013

Vložil Ivan

Titulek Enterosgel a dna

Odpovědět

Dobrý den, mám delší dobu problémy s klouby, respektive s dnou.
Lékárnice mi poradila enterosgel.
Můžete mi poradit zda enterosgel účinkuje na dnu?
Děkuji

Datum 20.11.2013

Vložil Hana

Titulek Re: Enterosgel a dna

Odpovědět

S Enterosgelem mám zkušenosti dva roky, nedám na něj dopustit, myslím, že i na dnu bude prospěšný, ale zkuste se raději zeptat přímo na webu www.enterosgel.eu, mně odpověděli velice dobře a rychle na můj dotaz

Datum 14.03.2013

Vložil Evelína

Titulek Enterosgel

Odpovědět

Dobrý večer,hoodně let trpím kožními problémy vyzkoušela sem snad vše možné i omegu za hříšné peníze a výsledek žádný.V reklamě se obj.tenhle přípravek což mě zaujal pač kožní problémy jako takové vycházejí na povrch z uvnitř těla.Myslíte že užíváním by mi tyhle problémy ustaly ???

Datum 06.08.2012

Vložil Anna

Titulek užívání

Odpovědět

Dobrý den,jak ho má užívat diabetik,který musí jíst po 3 hodinách.Šel by užít v noci?Děkuji.

Datum 13.12.2012

Vložil Katka

Titulek Re: užívání

Odpovědět

Enterosgel by měl mít odstup od léků 2 hodiny, aby je nevstřebal a nevyloučily se se stolicí. Jídlo lehce snižuje účinek Enterosgelu, ale odstup 4 hodiny je přehnaný, stačí, když si Enterosgel dáte ráno nalačno a snídáte třeba za půl hodiny..