Enterosgel

 

Okolo Enterosgelu panuje mnoho dohadů a je okolo něj dosud několik zdánlivých záhad. Je to pravděpodobně zapřičiněno tím, že v lidském těle prostě všechno souvisí se vším.

Naše tělo to ví, resp. se tím přirozeně řídí, ale my to bohužel většinou pouze jen přehlížíme, anebo jen bezduše registrujeme.

Proto jsou k dispozici zcela zdánlivě nevysvětlitelné výsledky spojené s užíváním Enterosgelu, jako např. zmizení leta trvající úporné migrény, vymizení křečové žíly (měla být uskutečněna operace a operatér v podstatě neměl do čeho říznout...), regenerace alkoholem poškozených jater tak, že lékařský verdikt po užívání Enterosgelu zněl: "nechápu to" a mnoho dalších.

Speciálním, ale hodně širokým oddílem jsou rovněž alergie a s nimi i související alergické kožní projevy.

 

Domníváme se, že všechny tyto těžko vysvětlitelné, a mnohdy ohromující výsledky, které se objevují s užíváním Enterosgelu, tkví právě v jeho jedinečné schopnosti - a to - vázat na sebe škodlivé látky (a dokonce i některé patogenní bakterie !) a odvést je z těla ven, aniž by nějakým způsobem do lidského organismu zasahoval.

Enterosgel lze přirovnat jeho funkcí k suchému zipu. Co se do jeho pórů přichytí, to tam zůstane již navždy.

A co musíme na Enterosgelu velice ocenit: Je to prostředek, který je zcela naprosto bezpečný, nemůžeme si s ním nijak uškodit a ani ublížit.

Při svých pokusech o likvidaci nejrůznějších zdravotních obtíží nemusíme mít sebemenší obavu. Enterosgel prostě projde naším tělem, aniž by ze zažívacího traktu jakkoli vstupoval dovnitř do našeho organismu, nevstřebává se.

Naopak. Ze zažívacího traktu odebere veškeré jedovaté látky, zplodiny látkové výměny, alkohol, drogy, těžké kovy a radioaktivní látky... a potom opustí naše tělo se stolicí tou nejpřirozenější cestou.

Dávkování: na základě našich dlouholetých zkušeností doporučujeme gel řádně rozmíchat v hrnku (250ml) vody, po vypití doporučujeme zapít tuto dávku ještě 500ml vody. Když tak neučiníte, hrozí vám, hlavně ze začátku užívání Enterosgelu, zácpa.

Rovněž doporučujeme, na rozdíl od výrobce, enterosgel užít NEJMÉNĚ 4 hodiny po a před jídlem a od užití léků. Jistě nalézáte jistou diskrepanci v souvislostech se stravovacími návyky, nicméně pro optimální funkci Enterosgelu je ale toto časové schema optimální a doporučujem tomuto podřídit i časový rozvrh stravování.

Také doporučujeme užívat Enterosgel při cílené léčbě rovněž v souladu s orgánovými hodinami. Tak například při léčbě jaterních nedostatečností je nejvhodnější brát poslední dávku co nejpozději v noci, optimálně po 01,00hod.

Enterosgel není podle našich zkušeností prostředkem, který odvede svoji práci na první pokus. Je to prostředek, jehož výsledky se dostavují až po delší době. Buďte proto prosím trpěliví.

Máme "pacientku" v Itálii, která začala užívat Enterosgel na prvotní problémy s alergiemi, a až po 4 měsících se jí začaly alergické projevy ztrácet. Navíc potom začala extrémně hubnout (ze 120kg na 90.... stále to probíhá...), aniž by se však o to jakkoli snažila. V současnosti jsou její alergické projevy naprosto pasé, Enterosgel dále užívá jen pro jeho hubnoucí efekt.

Proto prosím vydržte  se svými záměry a my vám při tom budeme držet palce.

 

Diskusní téma: Enterosgel

Datum 30.03.2020

Vložil Dana

Titulek enterosgel a jho vstřebávání

Odpovědět

Dobrý den, je rozdíl mezi enterosgelem a křemelinou?
děkuji za odpověď

Datum 13.05.2020

Vložil CharlesSiz

Titulek Фундамент для дома 10х10 цена в москве

Odpovědět

<b><a href=https://novostroyka63.ru/>Ленточный фундамент цена</a></b>

Создание дома вашей мечты - это оригинальная возможность, спланировать и претворить в жизнь нечто воистину уникальное во всех отношениях. Возведение фундамента - это в целом первоначальная модель ремонта, в процессе которой домик строится. При расчете замена фундамента под старым деревянным домом цена предусматривается весьма много факторов. Средняясумма возведения домов фундамента составляет приблизительно от 10$ за кв.метр . Погреб сможет умножить итоговую стоимость каждого объекта недвижимости, предоставляя необходимое помещение ради организации хранения и порой рабочее пространство. Наша профессиональная команда по конструированию и возведенью фундамент под памятник на кладбище цена может помочь выстроить жилище, о котором вы всегда мечтали. От начала до конца наша специализированная компания в Череповец позаботимся о всех без исключения процессах, чтобы заказчику не довелось тревожиться о деталях. Специализированная международная компания в Киселевск несет юридическую ответственность за проект, а не вы, именно поэтому организация в Борисоглебск имеют интерес в том, затем чтобы довести до конца строительство коттеджа быстрее и эффективнее. Узнайте о сваи винтовые для фундамента цены в вытегре у спспециалистовециалистов корпорации.

Datum 28.11.2018

Vložil Bohyy

Titulek POMOHL!!

Odpovědět

Dobrý den, moc pomohl!Začala jsem používat kvuli akne a akne jsou fuč!! jak kouzlo! :-)))

Datum 28.06.2017

Vložil Honza

Titulek trávení upravuje skvěle

Odpovědět

Zdravím!

Nemyslím si, že by Enterosgel mohl jakýmkoliv způsobem "čistit" játra. Může ovšem tím že "vyčistí" střeva upravit vstřebávání jednotlivých látek a minerálů a tím zlepšit stav organismu. A z vlastní zkušenosti, trávení upravuje skvěle

Datum 06.04.2017

Vložil miroslav

Titulek objednvka a cena

Odpovědět

Zdravim kolko vyjde jedno balenie alebo kolko treba odobrat aby sa ucinok napr.pri akne zlpesil?
Dakujem

Miroslav

Datum 14.12.2016

Vložil Františka

Titulek posilnenie imunity

Odpovědět

Prosím Vás v akom čase sa má užívať, (podľa biologických hodín) keď potrebujem posilniť imunitu?
Ďakujem

Datum 08.01.2015

Vložil Kája

Titulek Enterosgel je na ekzémy super!

Odpovědět

mám Enterosgel vyzkoušený na atopický ekzém, po dvaceti letech mám poprvé krásnou kůži. První týden se to trochu zhoršilo, ale pak nastalo rapidní zlepšení, jím ho 2x denně lžíci rozmíchanou v čaji už 5 měsíců, takže sice tub už jsem snědla spoustu, není to nejlevnější, ale je úplně bezpečný, jen vychytá škodliviny z těla, nevstřebává se. můžou i novorozenci, nemá vůbec vedlejší účinky. jsem z něj nadšená a doporučuju kudy chodím.

Datum 21.02.2016

Vložil veronika

Titulek Re: Enterosgel je na ekzémy super!

Odpovědět

Ahoj, ja som začala užívať Enterosgel pred 7 dňami a tiež mi konečne po dlhej dobe zmizol ekzém z tváre, krku aj dekoltu. Bojovala som s ním neuveriteľne dlho, a verím, že používaním Enterosgelu sa už nikdy nevráti. Tiež vrelo odporúčam! Je trochu drahý ale minula som už veľa peňazí na iné kozmetické prípravky čo vôbec nezabrali, takže odteraz JEDINE Enterogel.

Datum 25.09.2014

Vložil jana

Titulek akne

Odpovědět

Dobrý den, chtela jsem se zeptat, jak Enterosgel působí na akné, zda jej vyléčí úplně tak, ze uz se nebude objevovat, kdyz se enterosgel prestane brát, nebo zda je účinný jen, kdyz se bere a pokud se brat prestane akné se bude zase opakovat. Predem děkuji

Datum 10.05.2015

Vložil Mirka

Titulek Re: akne

Odpovědět

Dobrý den, užívám Enterosgel na akné už asi 3 měsíce a akné se mi rapidně zlepšilo, jakmile jsem jej však vysadila, objevily se mi opět pupínky ve stejné míře jako před užíváním.